LP8358MF-1.2/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP8358MF-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LP8358MF-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP8358MF-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6141 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 62dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP8358MF-1.2
LP8358MF-1.2/NOPBTR
LP8358MF-1.2TR
LP8358MF-1.2TR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 225µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA Nykyinen - Tuotos 150mA