LT1009CPWR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LT1009CPWR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LT1009CPWR: n tekniset tiedot
Osa numero LT1009CPWR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 175951 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.4% lämpötila kerroin 25ppm/°C
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet 296-13081-2
LT1009CPWRE4
LT1009CPWRE4-ND
LT1009CPWRG4
LT1009CPWRG4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 10mA
Nykyinen - Cathode 400µA Perusosan osanumero LT1009
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LT1009CLPRE3
LT1009CLPRE3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Varastossa: 162298 pcs
ladata:
RFQ
LT1009IDRG4
LT1009IDRG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Varastossa: 151674 pcs
ladata:
RFQ
LT1009CPW
LT1009CPW
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP