MDL-IDM-L35
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MDL-IDM-L35
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus MODULE INTELLIGENT DISPLAY 3.5"
lomakkeissa:
  • Viesti
MDL-IDM-L35: n tekniset tiedot
Osa numero MDL-IDM-L35 Valmistaja N/A
Kuvaus MODULE INTELLIGENT DISPLAY 3.5" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5571 pcs Tietolomake
Watchdog Timer - -videolähdöt VGA
USB - varastointi Interface microSD
Nopeus 50MHz Koko / Dimension 3.1" x 3.1" (78.4mm x 78.4mm)
Sarja Stellaris® RS-232 (422, 485) 1
RAM Kapasiteetti / Asennettu 232KB/232KB Virta (wattia) -
Muut nimet 726-1190
MDLIDML35
Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Muotoseikka -
Laajennus Site / Bus - Ethernet -
Digitaaliset I / O Lines 16 Core Processor ARM® Cortex®-M3
jäähdytys Tyyppi - Analoginen tulo: lähtö 4/0
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MDL-BDC24
MDL-BDC24
valmistajat: N/A
Kuvaus: BRUSHED DRIVER 40A 12V 24V LOAD
Varastossa: 3894 pcs
ladata:
RFQ
MDL-BLDC
MDL-BLDC
valmistajat: N/A
Kuvaus: BOARD CONTROL BRUSHLESS DC MOTOR
Varastossa: 2834 pcs
ladata:
RFQ
MDL-IDM
MDL-IDM
Kuvaus: INTELLIGENT LCD MODULE
MDL-IDM28-B
MDL-IDM28-B
Kuvaus: MODULE INTELLIGENT DISPLAY W/ETH
MDL-S2E
MDL-S2E
Kuvaus: BOARD MODULE SERIAL - ETHERNET
MDL-IDM-L35-B
MDL-IDM-L35-B
Kuvaus: MOD INTELLIGENT DISPLAY 3.5"