MF10CCWM
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF10CCWM
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
MF10CCWM: n tekniset tiedot
Osa numero MF10CCWM Valmistaja N/A
Kuvaus IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 27521 pcs Tietolomake
Jännite - Supply ±9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Lukumäärä Suodattimet 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus - Cutoff tai keskus 200kHz
Suodatintyyppi Universal Switched Capacitor suodattimien järjestys 4th
Perusosan osanumero MF10-N
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MF10CCN
MF10CCN
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
Varastossa: 6032 pcs
ladata:
RFQ
MF10BWRFT04-LC06-0.21M
MF10BWRFT04-LC06-0.21M
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONNECTOR
Varastossa: 3135 pcs
ladata:
RFQ
MF10CCWMX
MF10CCWMX
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
MF10CCWM/NOPB
MF10CCWM/NOPB
Kuvaus: IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC
MF10BWRFT04-LC06-0.21M-31
MF10BWRFT04-LC06-0.21M-31
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONNECTOR
MF10BWRFT01S-LC-0.21M
MF10BWRFT01S-LC-0.21M
MF10H100HE3_A/P
MF10H100HE3_A/P
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
ladata: MF10H100HE3_A/P.pdf
MF10CCN/NOPB
MF10CCN/NOPB
MF10H100CTHE3_A/P
MF10H100CTHE3_A/P
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
ladata: MF10H100CTHE3_A/P.pdf
MF10CCWMX/NOPB
MF10CCWMX/NOPB
MF10BWRFT01S-LC-0.21M(31)
MF10BWRFT01S-LC-0.21M(31)
MF10S-WDRF01-0200(31)
MF10S-WDRF01-0200(31)
ladata: MF10S-WDRF01-0200(31).pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna