MSP430FR2100IPW16R
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSP430FR2100IPW16R
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus ULTRA LOW POWER MICRO CONTROLLER
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
MSP430FR2100IPW16R: n tekniset tiedot
Osa numero MSP430FR2100IPW16R Valmistaja N/A
Kuvaus ULTRA LOW POWER MICRO CONTROLLER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 196035 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 16-TSSOP
Nopeus 16MHz Sarja MSP430™ FRAM
RAM Koko 512 x 8 Program Memory Type FRAM
Program Memory Size 1KB (1K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 296-48936-2
MSP430FR2100IPW16R-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 12
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 1KB (1K x 8) FRAM 16-TSSOP
Datamuuntimet A/D 8x10b Core Size 16-Bit
Core Processor MSP430 Liitännät IrDA, SCI, SPI, UART/USART
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSP430FR2033IPMR
MSP430FR2033IPMR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 64LQFP
Varastossa: 70826 pcs
ladata:
RFQ
MSP430FR2100IPW16
MSP430FR2100IPW16
valmistajat: N/A
Kuvaus: 16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT