MSP430FR2311IPW16R
Tuote-esittely
Osa numero: MSP430FR2311IPW16R
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 16BIT 3.75KB FRAM 16TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
MSP430FR2311IPW16R: n tekniset tiedot
Osa numero MSP430FR2311IPW16R Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 16BIT 3.75KB FRAM 16TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 158089 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 16-TSSOP
Nopeus 16MHz Sarja MSP430™ FRAM
RAM Koko 1K x 8 Program Memory Type FRAM
Program Memory Size 3.75KB (3.75K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 296-47309-2
MSP430FR2311IPW16R-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 11
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 3.75KB (3.75K x 8) FRAM 16-TSSOP