MSP430FR2512IPW16
Tuote-esittely
Osa numero: MSP430FR2512IPW16
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus MSP430 MCU WITH CAPTIVATE TECHNO
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Viesti
MSP430FR2512IPW16: n tekniset tiedot
Osa numero MSP430FR2512IPW16 Valmistaja N/A
Kuvaus MSP430 MCU WITH CAPTIVATE TECHNO Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 51066 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 16-TSSOP
Nopeus 16MHz Sarja MSP430™ FRAM
RAM Koko 2K x 8 Program Memory Type FRAM
Program Memory Size 7.5KB (7.5K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, Cap Sense, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 296-48358 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 11
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 7.5KB (7.5K x 8) FRAM 16-TSSOP Datamuuntimet A/D 5x10b