MSP430G2131IRSA16T
Tuote-esittely
Osa numero: MSP430G2131IRSA16T
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
MSP430G2131IRSA16T: n tekniset tiedot
Osa numero MSP430G2131IRSA16T Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96327 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 16-QFN (4x4)
Nopeus 16MHz Sarja MSP430G2xx
RAM Koko 128 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 1KB (1K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-VQFN Exposed Pad
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 10 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 1KB (1K x 8) FLASH 16-QFN (4x4) Datamuuntimet A/D 8x10b