MSP430G2231IRSA16R
Tuote-esittely
Osa numero: MSP430G2231IRSA16R
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MSP430G2231IRSA16R: n tekniset tiedot
Osa numero MSP430G2231IRSA16R Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130711 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) FLASH Jännite - Breakdown 16-QFN (4x4)
Sarja MSP430G2xx RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Käänteinen Recovery Time (TRR) 16MHz vaatii Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Program Memory Type 2KB (2K x 8) Program Memory Size I²C, SPI
Polarisaatio 16-VQFN Exposed Pad Muut nimet 296-25834-2
Oscillator tyyppi A/D 8x10b Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Käyttöjärjestelmä MSP430 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan osanumero MSP430G2231IRSA16R Laajennettu kuvaus MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)
Kuvaus IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN Data SRAM Bytes -
Datamuuntimet 1.8 V ~ 3.6 V Core Size 128 x 8