MSP430G2432IRSA16R
Tuote-esittely
Osa numero: MSP430G2432IRSA16R
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MSP430G2432IRSA16R: n tekniset tiedot
Osa numero MSP430G2432IRSA16R Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 16BIT 8KB FLASH 16QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51821 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 16-QFN (4x4)
Nopeus 16MHz Sarja MSP430G2xx
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 16-VQFN Exposed Pad
Muut nimet 296-29267-1 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 10
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)