NS486SXL-25
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NS486SXL-25
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MPU INTEL486 SX 25MHZ 132QFP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
NS486SXL-25: n tekniset tiedot
Osa numero NS486SXL-25 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU INTEL486 SX 25MHZ 132QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3820 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.0V USB -
Toimittaja Device Package 132-PQFP (24.13x24.13) Nopeus 25MHz
Sarja - Turvallisuusominaisuudet -
SATA - RAM-ohjaimet DRAM
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 132-BQFP Bumpered
Muut nimet *NS486SXL-25 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Graafinen kiihdytys No
Ethernet - Näyttö- ja liitäntäohjaimet -
Yksityiskohtainen kuvaus Intel486 SX Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 25MHz 132-PQFP (24.13x24.13) Core Processor Intel486 SX