ONET2501PARGT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ONET2501PARGT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN
lomakkeissa:
  • Viesti
ONET2501PARGT: n tekniset tiedot
Osa numero ONET2501PARGT Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6839 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 3 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 16-QFN (3x3)
Muutosnopeus - Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-VFQFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Differential Muut nimet 296-16974
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Nykyinen - Supply 32mA Nykyinen - Tuotos / kanava 25mA
Perusosan osanumero ONET2501 vahvistin Tyyppi Limiting
3dB kaistanleveys 45kHz