OPA170AQDBVRQ1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OPA170AQDBVRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
OPA170AQDBVRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero OPA170AQDBVRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130266 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Jännite - Input Offset 250µV
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Muutosnopeus 0.4 V/µs
Sarja Automotive, AEC-Q100 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Rail-to-Rail
Muut nimet 296-45316-2
OPA170AQDBVRQ1-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 1.2MHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Nykyinen - Supply 110µA Nykyinen - Tuotos / kanava 17mA