OPA2137EA/2K5
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OPA2137EA/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 1MHZ 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
OPA2137EA/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero OPA2137EA/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 1MHZ 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 109881 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V Jännite - Input Offset 2.5mV
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Muutosnopeus 3.5 V/µs
Sarja MicroAmplifier™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi -
Muut nimet OPA2137EA/2K5G4
OPA2137EA/2K5G4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP
Nykyinen - Supply 220µA Nykyinen - Tuotos / kanava 60mA