OPA2227U/2K5
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OPA2227U/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
OPA2227U/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero OPA2227U/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17133 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Jännite - Input Offset 5µV
Toimittaja Device Package 8-SOIC Muutosnopeus 2.3 V/µs
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi -
Muut nimet 296-39110-2
OPA2227U/2K5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 8MHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC
Nykyinen - Supply 3.7mA Nykyinen - Tuotos / kanava 45mA
Nykyinen - Input Bias 2.5nA Perusosan osanumero OPA2227
vahvistin Tyyppi General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
OPA2227MDREP
OPA2227MDREP
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Varastossa: 18239 pcs
ladata:
RFQ
OPA2227UA/2K5G4
OPA2227UA/2K5G4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Varastossa: 38301 pcs
ladata:
RFQ
OPA2227U
OPA2227U
Kuvaus: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC