OPA2244EA/250
Tuote-esittely
Osa numero: OPA2244EA/250
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
OPA2244EA/250: n tekniset tiedot
Osa numero OPA2244EA/250 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46898 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V Jännite - Input Offset 700µV
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Muutosnopeus 0.16 V/µs
Sarja MicroAmplifier™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi -
Muut nimet OPA2244EA/250-ND
OPA2244EA250
OPA2244EATR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 430kHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP
Nykyinen - Supply 40µA Nykyinen - Tuotos / kanava 25mA