OPA227U/2K5
Tuote-esittely
Osa numero: OPA227U/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
OPA227U/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero OPA227U/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26246 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Jännite - Input Offset 5µV
Toimittaja Device Package 8-SOIC Muutosnopeus 2.3 V/µs
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi -
Muut nimet 296-25819-2
OPA227U/2K5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 8MHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Nykyinen - Supply 3.7mA Nykyinen - Tuotos / kanava 45mA