OPA244NA/250
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OPA244NA/250
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 430KHZ SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
OPA244NA/250: n tekniset tiedot
Osa numero OPA244NA/250 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 430KHZ SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50943 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V Jännite - Input Offset 700µV
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Muutosnopeus 0.16 V/µs
Sarja MicroAmplifier™ Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi -
Muut nimet OPA244NACT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 430kHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 1 Circuit SOT-23-5
Nykyinen - Supply 50µA Nykyinen - Tuotos / kanava 25mA