OPT8241NBNL
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OPT8241NBNL
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus OPT8241NBNL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2400 pcs
  • Viesti
OPT8241NBNL: n tekniset tiedot
Osa numero OPT8241NBNL Valmistaja N/A
Kuvaus OPT8241NBNL Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 2682 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.5 V ~ 3.3 V Tyyppi 3D Time of Flight
Toimittaja Device Package 78-COG (7.86x8.76) Sarja -
pikselikoko - Pakkaus / Case 78-WFBGA
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Kuvaa sekunnissa 150
Yksityiskohtainen kuvaus 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (7.86x8.76) Aktiivinen Pixel Array 320H x 240V