PCM1750U/1K
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCM1750U/1K
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
PCM1750U/1K: n tekniset tiedot
Osa numero PCM1750U/1K Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6170 pcs Tietolomake
Voltage Supply Source Analog and Digital, Dual ± Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
Tyyppi ADC, Audio Toimittaja Device Package 28-SOIC
Sarja - Näytteenottotaajuus (Per Second) -
Resolution (Bits) 18 b Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C