PTEA404120P2AD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTEA404120P2AD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 50W
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
PTEA404120P2AD: n tekniset tiedot
Osa numero PTEA404120P2AD Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1634 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 35V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.22" L x 0.90" W x 0.52" H (56.4mm x 22.9mm x 13.2mm)
Sarja PTEA404120 Virta (wattia) 50W
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Muut nimet 296-21400 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 91%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 35V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 4.2A