PTMA401120A2AD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTMA401120A2AD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 10W
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
PTMA401120A2AD: n tekniset tiedot
Osa numero PTMA401120A2AD Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3976 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.6mm)
Sarja PTMA40xx Virta (wattia) 10W
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 5-DIP Module
Muut nimet 296-21464 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet UVLO tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 1A