REF1004C-2.5G4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REF1004C-2.5G4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
225 pcs
  • Viesti
REF1004C-2.5G4: n tekniset tiedot
Osa numero REF1004C-2.5G4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31797 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.4% lämpötila kerroin 20ppm/°C Typical
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Fixed