REG101NA-2.8/3K
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REG101NA-2.8/3K
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
REG101NA-2.8/3K: n tekniset tiedot
Osa numero REG101NA-2.8/3K Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4169 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.13V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 100mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 650µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 500µA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero REG101-28
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REG101NA-2.8/3KG4
REG101NA-2.8/3KG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5