REG101NA-3/3K
Tuote-esittely
Osa numero: REG101NA-3/3K
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
REG101NA-3/3K: n tekniset tiedot
Osa numero REG101NA-3/3K Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 88965 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.13V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 650µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 500µA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot Enable