REG102GA-2.5/2K5
Tuote-esittely
Osa numero: REG102GA-2.5/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-6
lomakkeissa:
  • Viesti
REG102GA-2.5/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero REG102GA-2.5/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3934 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.27V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-223-6
Nykyinen - Supply (Max) 800µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 500µA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot Enable