REG102GA-A/2K5
Tuote-esittely
Osa numero: REG102GA-A/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT223
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
REG102GA-A/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero REG102GA-A/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72460 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.27V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) 5.5V Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 2.5 V ~ 5.5 V 250mA SOT-223-6
Nykyinen - Supply (Max) 800µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 500µA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero REG102-A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REG102GA-AG4
REG102GA-AG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT223
Varastossa: 35079 pcs
ladata:
RFQ
REG102GA-A
REG102GA-A
valmistajat: N/A