REG103FA-2.5KTTT
Tuote-esittely
Osa numero: REG103FA-2.5KTTT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
REG103FA-2.5KTTT: n tekniset tiedot
Osa numero REG103FA-2.5KTTT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10846 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.28V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-15993-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DDPAK/TO-263-5 Nykyinen - Supply (Max) 1.3mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 0.7mA Nykyinen - Tuotos 500mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero REG103-25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REG103FA-2.5/500G3
REG103FA-2.5/500G3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK
Varastossa: 19379 pcs
ladata:
RFQ
REG103FA-2.7KTTT
REG103FA-2.7KTTT
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 2.7V 500MA DDPAK
Varastossa: 4005 pcs
ladata:
RFQ
REG103FA-2.5KTTTG3
REG103FA-2.5KTTTG3
REG103FA-2.5
REG103FA-2.5