REG103GA-2.5/2K5
Tuote-esittely
Osa numero: REG103GA-2.5/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-6
lomakkeissa:
  • Viesti
REG103GA-2.5/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero REG103GA-2.5/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3699 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.28V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet REG103GA-2.5/2K5G4
REG103GA-2.5/2K5G4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-223-6 Nykyinen - Supply (Max) 1.3mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 0.7mA Nykyinen - Tuotos 500mA