REG104FA-2.5KTTT
Tuote-esittely
Osa numero: REG104FA-2.5KTTT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
REG104FA-2.5KTTT: n tekniset tiedot
Osa numero REG104FA-2.5KTTT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15659 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.48V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-15999-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A DDPAK/TO-263-5 Nykyinen - Supply (Max) 1.8mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 0.7mA Nykyinen - Tuotos 1A