REG104GA-2.5/2K5
Tuote-esittely
Osa numero: REG104GA-2.5/2K5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
REG104GA-2.5/2K5: n tekniset tiedot
Osa numero REG104GA-2.5/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30336 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.48V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet REG104GA-2.5/2K5G4
REG104GA-2.5/2K5G4-ND
REG104GA-2.5TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-6 Nykyinen - Supply (Max) 1.8mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 0.7mA Nykyinen - Tuotos 1A
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero REG104-25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REG104GA-2.5
REG104GA-2.5
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6