REG1117-3.3G4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REG1117-3.3G4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
REG1117-3.3G4: n tekniset tiedot
Osa numero REG1117-3.3G4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61606 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 800mA