REG710NA-2.7/3K
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REG710NA-2.7/3K
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 2.7V SOT23
lomakkeissa:
  • Viesti
REG710NA-2.7/3K: n tekniset tiedot
Osa numero REG710NA-2.7/3K Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 2.7V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6290 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.7V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 1.8V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Charge Pump Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Up/Step-Down
Taajuus - Switching 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 30mA SOT-23-6
Nykyinen - Tuotos 30mA Perusosan osanumero REG710-27
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REG710NA-2.7/3KG4
REG710NA-2.7/3KG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG SWITCHD CAP 2.7V SOT23