RI-TRP-R9QL-30
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RI-TRP-R9QL-30
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus RFID 30MM DISK TRANSP R/O 64BIT
lomakkeissa:
  • Viesti
RI-TRP-R9QL-30: n tekniset tiedot
Osa numero RI-TRP-R9QL-30 Valmistaja N/A
Kuvaus RFID 30MM DISK TRANSP R/O 64BIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4582 pcs Tietolomake
Kirjoitettava muisti - teknologia Passive
Tyyli Encapsulated Standardit ISO 11784, ISO 11785
Koko / Dimension 29.40mm Dia x 8.40mm Sarja -
Muut nimet 481-1131
RITRPR9QL30
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Read Only
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 134.2kHz
Yksityiskohtainen kuvaus RFID Tag Read Only 134.2kHz ISO 11784, ISO 11785 Encapsulated