RI-TRP-W9QL-30
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RI-TRP-W9QL-30
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus RFID 30MM DISK TRANSP R/W 80BIT
lomakkeissa:
  • Viesti
RI-TRP-W9QL-30: n tekniset tiedot
Osa numero RI-TRP-W9QL-30 Valmistaja N/A
Kuvaus RFID 30MM DISK TRANSP R/W 80BIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6485 pcs Tietolomake
Kirjoitettava muisti 80b (User) teknologia Passive
Tyyli Encapsulated Standardit ISO 11784, ISO 11785
Koko / Dimension 29.40mm Dia x 8.40mm Sarja -
Muut nimet 481-1136 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Read/Write
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 134.2kHz
Yksityiskohtainen kuvaus RFID Tag Read/Write 80b (User) Memory 134.2kHz ISO 11784, ISO 11785 Encapsulated
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RI-TRP-W9TB
RI-TRP-W9TB
valmistajat: N/A
Kuvaus: RFID 50MM GLASS TRANSP R/W 80B
Varastossa: 4925 pcs
ladata:
RFQ
RI-TRP-W9UR
RI-TRP-W9UR
valmistajat: N/A
Kuvaus: RFID 85MM DISK TRANSP R/W 80BIT