SM320C50PQM66EP
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM320C50PQM66EP
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DGTL SGNL PROC 66MHZ 132-QFP
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 759 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
36 pcs
  • Viesti
SM320C50PQM66EP: n tekniset tiedot
Osa numero SM320C50PQM66EP Valmistaja N/A
Kuvaus IC DGTL SGNL PROC 66MHZ 132-QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 759 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.00V Jännite - Core 5.00V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Sarja TMS320C5x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 132-BQFP Bumpered Muut nimet 296-22570
V62/03613-01XE
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TC) On-Chip RAM 20kB
Haihtumaton muisti ROM (4 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Serial Port kello Hinta 66MHz