SM320F2812HFGS150
Tuote-esittely
Osa numero: SM320F2812HFGS150
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 172CFP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 272 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
SM320F2812HFGS150: n tekniset tiedot
Osa numero SM320F2812HFGS150 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 172CFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 272 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.81 V ~ 2 V Toimittaja Device Package 172-CFP
Nopeus 150MHz Sarja C2000™ C28x Fixed-Point
RAM Koko 18K x 16 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 256KB (128K x 16) oheislaitteet DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 172-BCQFP Exposed Pad and Tie Bar
Muut nimet 296-33547-5
SM320F2812HFGS150-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -55°C ~ 220°C (TA) I / O-numero 56
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 150MHz 256KB (128K x 16) FLASH 172-CFP