SN64BCT126AN
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN64BCT126AN
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
lomakkeissa:
  • Viesti
SN64BCT126AN: n tekniset tiedot
Osa numero SN64BCT126AN Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6267 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 14-PDIP
Sarja 64BCT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Elements 4
Bittien lukumäärä Element 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Non-Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-PDIP Nykyinen - Output Korkea, Matala 15mA, 64mA
Perusosan osanumero 64BCT126
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SN64BCT125ANSR
SN64BCT125ANSR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Varastossa: 3833 pcs
ladata:
RFQ
SN64BCT125AN
SN64BCT125AN
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
Varastossa: 38985 pcs
ladata:
RFQ
SN64BCT126ANSR
SN64BCT126ANSR