SN64BCT245NSR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN64BCT245NSR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
lomakkeissa:
  • Viesti
SN64BCT245NSR: n tekniset tiedot
Osa numero SN64BCT245NSR Valmistaja N/A
Kuvaus IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6714 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 20-SO
Sarja 64BCT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Transceiver, Non-Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SO Nykyinen - Output Korkea, Matala 3mA, 24mA; 15mA, 64mA