SN64BCT757DWRE4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN64BCT757DWRE4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SN64BCT757DWRE4: n tekniset tiedot
Osa numero SN64BCT757DWRE4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27840 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja 64BCT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi Open Collector
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Elements 2
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Non-Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element Open Collector Output 20-SOIC Nykyinen - Output Korkea, Matala -, 64mA
Perusosan osanumero 64BCT757
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SN64BCT757DWR
SN64BCT757DWR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC