SN65HVD55DG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN65HVD55DG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
SN65HVD55DG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN65HVD55DG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30213 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 14-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 50mV protokolla RS422, RS485
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 1/1