SN65HVD70DGSR
Tuote-esittely
Osa numero: SN65HVD70DGSR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TXRX RS485 3.3V 10VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
SN65HVD70DGSR: n tekniset tiedot
Osa numero SN65HVD70DGSR Valmistaja N/A
Kuvaus IC TXRX RS485 3.3V 10VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45069 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 10-VSSOP Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 70mV protokolla RS422, RS485
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Muut nimet 296-40516-2
SN65HVD70DGSR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 1/1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
duplex Full Yksityiskohtainen kuvaus 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 10-VSSOP
Datanopeus 400kbps
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SN65HVD70D
SN65HVD70D
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC TXRX RS485 3.3V 14SOIC