SN74AC240DWRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN74AC240DWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SN74AC240DWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74AC240DWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 262703 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 2 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja 74AC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Elements 2
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA
Perusosan osanumero 74AC240
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SN74AC240DW
SN74AC240DW
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC