SN74ALS240ANG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN74ALS240ANG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
680 pcs
  • Viesti
SN74ALS240ANG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74ALS240ANG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 149780 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 20-PDIP
Sarja 74ALS Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet SN74ALS240ANE4
SN74ALS240ANE4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Lukumäärä Elements 2 Bittien lukumäärä Element 4
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 15mA, 24mA Perusosan osanumero 74ALS240