SN74BCT640DWRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN74BCT640DWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74BCT640DWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74BCT640DWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6382 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja 74BCT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Transceiver, Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Transceiver, Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Nykyinen - Output Korkea, Matala 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Perusosan osanumero 74BCT640
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SN74BCT640DWR
SN74BCT640DWR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC
Varastossa: 4268 pcs
ladata:
RFQ
SN74BCT640DW
SN74BCT640DW
valmistajat: N/A