SN74F163ADBRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN74F163ADBRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC COUNTER BINARY 4BIT 16SSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74F163ADBRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74F163ADBRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC COUNTER BINARY 4BIT 16SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4486 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Ajoitus Synchronous Toimittaja Device Package 16-SSOP
Sarja 74F asettaa uudelleen Synchronous
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Binary Counter
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Suunta Up
Yksityiskohtainen kuvaus Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SSOP laskentavilkkauden 100MHz