SN74F174ANSRG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74F174ANSRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SO
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74F174ANSRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74F174ANSRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4014 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi D-Type
Trigger Type Positive Edge Sarja 74F
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
lähtö Tyyppi Non-Inverted Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Lukumäärä Elements 1 Bittien lukumäärä Element 6
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Master Reset Nykyinen - lepotilassa (Iq) 45mA
Nykyinen - Output Korkea, Matala 1mA, 20mA Kellotaajuus 140MHz