SN74F521DWRG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74F521DWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SN74F521DWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74F521DWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 282197 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Identity Comparator
Sarja 74F Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtötoiminto A=B
ulostulo Active Low Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Bits 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF
Nykyinen - Output Korkea, Matala 1mA, 20mA Perusosan osanumero 74F521