SN74F543NSRE4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74F543NSRE4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74F543NSRE4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74F543NSRE4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4449 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 24-SO
Sarja 74F Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 24-SOIC (0.209", 5.30mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Transceiver, Non-Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SO Nykyinen - Output Korkea, Matala 3mA, 24mA; 15mA, 64mA