SN74LS390D
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LS390D
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BIN COUNTR DUAL 4BIT 16-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SN74LS390D: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LS390D Valmistaja N/A
Kuvaus IC BIN COUNTR DUAL 4BIT 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53812 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75V ~ 5.25V Trigger Type Negative Edge
Ajoitus - Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja 74LS asettaa uudelleen Asynchronous
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 296-34004-5
SN74LS390D-ND
SN74LS390DE4
SN74LS390DE4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Elements 2 Bittien lukumäärä Element 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Counter, Decade Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Suunta Up Yksityiskohtainen kuvaus Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC
laskentavilkkauden 35MHz Perusosan osanumero 74LS390